انتخاب صندلی های اداری

یکی از مهمترین وسایلی که کارمندان در طول روز از آن استفاده می‌کنند صندلی کارمندی است و به همین دلیل باید در انتخاب یک صندلی مناسب برای کارمندان تان دقت کنید. زیرا کارمندان بیشتر زمان اداری خود را بر روی صندلی سپری می‌کنند و به همین دلیل باید صندلی انتخاب کنند که راحت باشه و به بدن آنها آسیب نرساند .اگر در انتخاب یک صندلی کارمندی توجه نداشته باشید از آنجایی که به یک کارمند بیشترین زمان اداری خود را در روی صندلی سپری می‌کند، ممکن است بدنش دچار آسیب شود به همین‌دلیل بهتر است صندلی انتخاب کنیم که استاندارد باشد تا سلامتی فرد را در خطر نیندازد. در‌واقع یک صندلی خوب می‌تواند راحتی و سلامت فرد را تضمین کند و کمردرد و گردن درد را کاهش دهد. یک کارمند سال‌های طولانی را در محل کار خود می‌گذراند پس باید یک صندلی راحت برای آن تهیه شود.

 و همچنین یک صندلی انتظار باید بادوام و محکم باشد چون ممکن است گاهی اوقات زمان انتظار بیش از‌‌حد طولانی شود و به همین دلیل کیفیت یک صندلی انتظار خیلی مهم است. و علاوه بر صندلی کارمندی صندلی انتظار نیز در مکان‌های اداری و جاهای مختلف استفاده می‌شود، شما می‌توانید صندلی انتظار را در جاهایی که نیاز به نشستن برای مدت زمانی کوتاه باشد مشاهده کنید، بیشتر این صندلی‌ها در فرودگاه‌ها بیمارستان‌ها و همچنین فضا‌های عمومی و مهم‌تر از همه در داره‌جات به کار می‌روند. در واقع به کمک صندلی انتظار زمان راحت‌تر برای شخص مورد نظر سپری می‌شود و خستگی کمتری را حس می‌کند و در واقع علاوه بر صندلی کارمندی باید در انتخاب صندلی انتظار نیز دقت داشته باشید.

نکات مهم برای خرید صندلی کارمندی
هنگام خرید صندلی های کارمندی باید به چند نکته توجه کنید و ما مواردی را در این مقاله آورده‌ایم :
پشتیبانی از وضعیت بدن
هنگامی که در زمان طولانی بر روی صندلی می‌نشینید ممکن است سلامت بدن شما به خطر بیفتد. درواقع صندلی که استاندارد نباشد باعث کمردرد و همچنین گردن‌درد می‌شود، ممکن است وقتی  روی این صندلی‌ها می‌نشنید، بخواهید که به جلو خم شوید زیرا پشتی این صندلی‌ها ارتفاع نامناسبی دارند. ولی یک صندلی خوب و استاندارد سلامت شما را تضمین می‌کند، به دلیل آنکه ارتفاع مناسبی دارند و بهبود وضعیت شما کمک می کند.

کاهش درد
زمانی که از یک صندلی نامناسب استفاده کنید دچار کمردرد و گردن‌درد و برخی درد‌های دیگر در نقاط مختلف بدن می‌شوید، این درد‌‌ها به این دلیل به وجود می‌آیند که طراحی صندلی نامناسبی دارند و به شما اجازه نمی‌دهد ساعت‌های طولانی بر روی آن بنشینید و برای شما وضعیت صحیحی ایجاد نمی‌کنند. زمانی که صندلی شما استاندارد باشد درد‌های بدن را کاهش می‌دهد و درواقع می‌توان گفت که درد ایجاد نمی‌کنند.

در نشیمنگاه فشار کمتری ایجاد می‌کنند
در واقع هنگام نشستن روی صندلی کارمندی نشیمنگاه شما بیشترین فشار را تحمل می‌کند. صندلی‌های استاندارد با عمقی که در صندلی ایجاد می‌کنند کمتر به نشیمنگاه فشار می‌آورند.

قابلیت تنظیم
صندلی را برای خود انتخاب کنید که قابلیت تنظیم داشته باشد یعنی هم کلید گردش، اندازه و ارتفاع، تکیه‌گاه پشتی را داشته باشد و هم دسته‌های آن قابل تنظیم باشد.

استفاده طولانی مدت
صندلی را هنگام خرید انتخاب کنید که کیفیت خوبی داشته باشد تا بتوانید مدت‌های طولانی از آن استفاده کنید و نیاز به خرید دوباره نداشته باشید.

بالشتک صندلی
مطمئن شوید که بالشتک روی پشتی و همچنین نشیمنگاه صندلی ضخیم نباشد و گرمای زیادی را به خود جذب نکند تا بتوانید مدت‌های طولانی از آن استفاده کنید.

نکات مهم برای خرید صندلی انتظار
همچنین زمانی که می‌خواهید صندلی انتظار را خریداری کنید باید توجه کنید که صندلی مورد نظر شما ویژگی‌های خوبی داشته باشد برای مثال :
استاندارد باشد
صندلی‌های انتظار باید استاندارد باشند چون ممکن است فردی که وارد شرکت می‌شود کارش به تاخیر بیفتد و نیاز به نشستن داشته باشد، به همین دلیل وقتی صندلی را انتخاب می‌کند که روی آن بنشیند باید احساس راحتی کند، زمانی که صندلی انتظار استاندارد نباشد احساس ناخوشایندی به شخص وارد می‌کند.

کیفیت
صندلی انتظاری که شما خریداری می‌کنید باید از موادی مرغوب ساخته شده باشد تا زود خراب نشود. درواقع مواد و کیفیت آن صندلی خیلی مهم است زیرا افراد زیادی روی آن می‌نشینند و رفت آمد روی صندلی‌ها زیاد است. به همین دلیل صندلی‌های انتظار باید محکم باشند و حداقل از بهترین مواد ساخته شده باشند. همچنین باید از آلومینیومی در ساخت آن استفاده شده باشد که ضد زنگ باشد و پوسته‌های آنها نیز باید از پلی پروپیلن ساخته شده باشد.

فضای مناسب
صندلی‌های انتظار باید جادار باشند تا شخص روی آن احساس راحتی کند و اگر اتاق انتظار کوچک بود گرمای زیادی را برای مشتری ایجاد نکند.

طراحی
یکی از مهمترین ویژگی‌های صندلی انتظار طراحی آن است درواقع صندلی انتظار باید سه شرط را برآورده کند : استاندارد باشد، فضای کافی داشته باشد و مهم‌تر از همه طراحی مناسبی داشته باشد، طراحی صندلی باید با فضایی که در آن قرار می‌گیرد همخوانی داشته باشد.

اگر نگران راه راحتی خود و کارمند و همچنین مشتریان خود هستید بهتر است در انتخاب صندلی دقت بسیاری داشته باشید و صندلی انتخاب کنید که ویژگی‌های بالا را داشته باشد تا سلامت شما و دیگران در خطر نیفتد و همچنین به این مورد باید بسیار توجه کنید که صندلی که انتخاب می‌کنید استاندارد باشد تا هنگام استفاده از آن احساس راحتی کنید.

آریاکالا یکی از مراکزی است که شما می‌توانید صندلی انتظار یا صندلی کارمندی خود را از آن را تهیه کنید. این شرکت با ارائه بهترین صندلی‌ها مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده است. درواقع این مرکز محصولات متنوعی را به شما نشان خواهد داد و شما می‌توانید صندلی مورد نظر خود را از بین همه محصولات آنها انتخاب و خریداری کنید و ما تضمین می‌کنیم که شما پس از خریداری صندلی کارمندی یا صندلی انتظار از این مرکز پشیمان نخواهید شد و از انتخاب خود راضی خواهید بود، درواقع این شرکت سعی می‌کند محصولاتش را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارائه دهد تا آنها بتوانند یک صندلی خوب با کمترین قیمت تهیه کنند.

ثبت دیدگاه