نکاتی در انتخاب میز مناسب

زمانی که می‌خواهید میز خود را عوض کنید یا یک میز جدید بخرید باید اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید بهترین میز را انتخاب و خریداری کنید. ما در این مقاله ویژگی‌های یک میز خوب را به شما خواهیم گفت تا شما برای خرید میز انتخاب درستی داشته باشید.

 میز شما باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
در‌واقع باید ارتفاع مناسب داشته باشد و جنس آن نیز خوب باشد، همچنین باید قیمت به صرفه‌ای داشته باشد. ممکن است شما بخواهید از آن میز تا سال‌های طولانی استفاده کنید پس بهتر است در انتخاب میز مورد نظر خود دقت کنید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید و همچنین این را هم به یاد داشته باشید که میز شما باید طرح خاصی داشته باشد تا اشتیاق شما را به کار کردن فراهم کند.

اهمیت انتخاب در میز کارمندی و اداری :
در واقع میز اداری یا کارمندی شما می‌تواند تاثیر بسزایی روی خودتان و همچنین مشتریتان بگذارد، هرچه دکور و میز شما خاص‌تر باشد احساس بهتری نسبت به محل کارتان خواهید داشت. معمولا در محل کار شما اولین چیزی که توجه مشتری را به خود جذب می‌کند نوع دکور و میز شماست. درواقع میز کاری شما جایی است که بیشترین زمان کاری خود را در آنجا سپری می‌کنید پس بهتر است که یک زمانی را برای انتخاب میز مناسب و استاندارد اختصاص دهید.

انتخاب میز کارمندی مناسب :
شما هنگام خرید یک میز کارمندی مناسب و با کیفیت باید به مواردی توجه کنید. ما در این مقاله به تعدادی از این موارد اشاره کرده‌ایم :

سبک کار
اولین چیزی که باید در انتخاب یک میزتان به آن توجه کنید این است که میز خود را چگونه استفاده خواهید کرد. آیا می خواهید در روی میز خود از کامپیوتر استفاده کنید یا فقط از کاغذ استفاده می‌کنید و یا هر دو؟ فکر کردن به اینکه چگونه میخواهید از میزتان استفاده کنید باعث می‌شود که سبک استفاده از میز خود را بهتر بفهمید و راحت‌تر میز خود را انتخاب کنید. سبک کاری شما در هنگام خرید بسیار مهم است و اگر بی‌توجه از این نکته رد شوید ممکن است بعد گذشت زمان به مشکل بربخورید.

ارتفاع مناسب
دومین مورد این است که میزی را انتخاب کنید تا راحتی شما را تضمین کند. درواقع یک میز خوب باید ارتفاع و سطح مناسبی داشته باشد تا شما به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید، برای پیدا کردن میز با ارتفاع مناسب کافی است که در کنار میز خود بایستید و بازوی خود را ۹۰ درجه نگه دارید و اگر دست شما روی سطح میز قرار گرفت ارتفاع میز برای شما مناسب است و می توانید آن را خریداری کنید.

فضا
همچنین باید به نوع قرار گرفتن میزتان در محل کارتان هم توجه کنید چون میز‌ها انواع و شکل‌های مختلفی دارند و ممکن است اگر شما بدون در نظر گرفتن محل کارتان میز را خریداری کنید آن میز محل کار شما را بد جلوه دهد. شما باید به مقدار فضایی که در محل کارتان دارید توجه کنید که چیزی که خریداری می‌کنید بخش زیادی از محل کارتان را اشغال می کند یا خیر. اگر دفتر کار بزرگی دارید می‌توانید میز بزرگی را خریداری کنید و اگر دفتر کار کوچکی دارید می توانید میزهای فشرده‌تری را برای فضای محل کارتان انتخاب کنید اینکار هیچ ضرری به شما نمی‌رساند بلکه محل کار شما را زیبا‌تر جلوه می‌دهد.

سطح
هنگام خرید میز باید به شغل و نوع سبک کاری خود دقت کنید تا ببینید میزی که می‌خواهید خریداری کنید از چه جنسی باشد و سطح آن چگونه باشد، به طور مثال جنس آن از فولاد، فلز و شیشه باشد یا چیزهای دیگر. اگر از چیزهای سنگین روی میزتان استفاده خواهید کرد بهتر است یک میز چوبی تهیه کنید ولی اگر رایانه برای کار استفاده می کنید بهتر است یک میز فلزی یا شیشه ای تهیه کنید و همچنین اگر میز شیشه ای تهیه کرده‌اید مطمئن شوید شیشه آن از جنس خوبی ساخته شده و محکم باشد تا خیلی زود خراب نشود.

زیبایی
و در آخر باید به نوع شکل و زیبایی میز توجه کنید چون میزهایی با طرح‌های خاص روی روحیه شما تاثیر بسیاری خواهند گذاشت و محل ‌کار شما جلوه بهتری به خود خواهد گرفت. همچنین باید به این نکته توجه کرد که میز شما دارای چند کشو و یک کمد باشد تا اگر نیاز بود وسایل خود را در آن نگهداری کنید دچار مشکل نشوید، برای اینکه مطمئن شوید که کشوها سالم هستند بهتر است چند بار آن را باز و بسته کنید.

آِریا کالا یکی از بهترین مراکزی است که می‌توانید برای خرید یک میز مناسب کارمندی به آن مراجعه کنید، این شرکت میز‌هایی را با شکل‌های متنوع به شما ارائه خواهد داد و شما می‌توانید بین محصولات مختلف میز مورد نظر خود را انتخاب کنید. این شرکت به دلیل محصولات خوب و متنوع مشتریان بسیاری را به خود جذب کرده است و سعی می‌کند بهترین محصول را به مشتریان خود ارائه دهد و شما می‌توانید میز مورد نظر خود را با قیمت مناسب در این سایت پیدا کرده و آن را خریداری کنید. ما تضمین میکنیم که شما پس از خریداری محصول از این مرکز پشیمان نخواهید شد و از انتخاب خود راضی خواهید بود.

میز یکی از مهم‌ترین وسایلی است که روی محل کار شما تاثیر می‌گذارد، پس زیبا و خاص بودن یا نبودن میز شما بسیار مهم است. همچنین باید این نکته را به یاد داشته باشید که استاندارد و با کیفیت بودن میز شما یکی از مواردی است که باید آن را در اولویت قرار دهید. بهتر هست کمی پول صرف خرید یک میز مناسب و بسیار خوب بکنید تا نیاز نباشد بعد گذشت مدتی میز جدیدی بخرید و بتوانید از میزتان تا مدت‌های طولانی به خوبی استفاده کنید. همچنین اگر حضوری خرید میکنید سعی کنید هنگام خرید عجله نکنید و به خوبی میز را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ شکستی یا خراشی روی میز وجود ندارد. و اگر خواستید یک میز با کیفیت تهیه کنید که هیچ مشکلی در آن وجود نداشته باشه به سایتی که به شما معرفی کردیم مراجعه کنید و محصولات آن را مشاهده کنید. همچنین سعی کنید با صبر و حوصله همه موارد بالا را رعایت کنید تا به مشکل بربخورید.

ثبت دیدگاه